У багатостраждальної розв'язки вже є власний канал в Instagram, вона дає прямі ефіри на відео та розповідає про свої справи у Facebook. "Підписуйтесь, ставте лайк", як то кажуть.

Довгоочікувана і вкрай потрібна реконструкція шляхопроводу стала центром уваги багатьох жителів столиці, оскільки розв'язка на Шулявському мосту суттєво впливає на трафік у правобережній частині міста.

Також цікаво: Водіям які самотужки відремонтували дорогу загрожує штраф: відео

Починаючи з 17 березня в Києві на довгострокову реконструкцію закрито Шулявський шляхопровід. Початок робіт неодноразово переносився й відкладався, та нарешті проект стартував. У той же день на мапах Google назва шляхопроводу змінилась на “Шулявський міст – міст ганьби”.

Початок демонтажних робіт на Шулявському мосту став свого роду сенсацією, яку навіть транслювали онлайн, мов запуск космічного корабля. Відео реконструкції, зняте з висоти пташиного польоту розмістив на свої сторінці у Facebook Валерій Савицький.

Також нещодавно у Шулявського мосту з’явилась персональна сторінка у Facebook,

А сьогодні стало відомо, що у дорожньої переправи з’явився власний акаунт у Instagram. Хто його веде – невідомо, однак на головній сторінці значиться наступне:

“Привіт друзі!
Я вирішив, що багатьом людям буде цікаво, як у мене справи і як проходить моя реконструкція.

P.S. Хочу швидше до вас повернутись”

Ми також слідкуватимемо за перебігом реконструкції Шулявського шляхопроводу і розповідатимемо вам про перебіг подій на будмайданчику.

Нагадаємо, до кінця 2019 року заплановано завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Реконструкція триватиме щонайменше півтора роки. Рух транспорту на цей час організовано прилеглими вулицями. Як виглядатиме розв’язка після ремонту, можна побачити тут.

Також цікаво: Машина російського "Яндекс-Таксі" потонула у дорожній калюжі