Тюнінг і віртуальний рестайлінг Tesla Cybertruck

Дизайн цього електрокара – справжня знахідка для фотошоперів-початківців, але й профі не дає спокою.
Тюнінг і віртуальний рестайлінг Tesla Cybertruck

ФОТО: @JONSIBAL|

3D-тюнінг електричного пікапа Tesla Cybertruck

logo3 грудня 2019, 08:08
logo0
logo0 хв

За кількістю мемів Tesla Cybertruck – явний лідер автомобільного сегменту Мережі. Лиш ледащий не пожартував про його полігональний кузов та не підколов Ілона Міска з приводу проколу з вікнами на презентації. Та можна не сумніватись, що рано чи пізно цей автомобіль з’явиться на дорогах і хтось вже подумує над його тюнінгом, стайлінгом та кастомайзінгом.

Також цікаво: Відео: гіперкар Range Rover, який більше ніде не побачити

Cybertruck – багатогранний автомобіль (пробачте каламбур), котрий поєднує найкращі якості мінівена, універсала, позашляховика і пікапа. Ілон Маск згадував, що він особисто та його дизайнери черпали натхнення у парі знакових моделей: Lotus Esprit та DeLorean DMC-12. Вочевидь, були й інші, неназвані. Ось кілька прикладів дизайну з минулого, котрі могли підгледіти творці “суперкубічного електрокібертрака”.


Tesla не балує клієнтів розмаїттям кузовних версій своїх моделей. Та, що, якби пікап був дводверним. Чи з традиційним кузовом типу “універсал”? Хтось вже над цим замислювався? Звісно. Ось кілька прикладів.

Фото: @KDCGarage

А як щодо тюнінгу, стайлінгу, кастомайзінгу? Є й таке. І обов’язково у фірмовій лівреї Hoonigan. А хтось вже навіть встиг запхати у кузов електричного пікапа 6,2-літровий мотор Supercharged Hemi HellCat V8. Просто тому, що хтось мав це зробити.

Фото: @Abimelec Design, @JONSIBAL, @DubaiPoliceHQ, InsideEVs, @Adry53

Також цікаво: Горбатий Запорожець перетворили на елегантне купе (відео)