Безпардонні шпигуни злили в Мережу фотографії нового електричного кросовера Renault

Концепт був помічений в Іспанії під час рекламної фотосесії. Імовірно, французький виробник приготував шоукар для показу в Женеві.
Безпардонні шпигуни злили в Мережу фотографії нового електричного кросовера Renault

ФОТО: AutoWeek|

Концепт Renault

logo21 січня 2020, 15:15
logo0
logo0 хв

Портал AutoWeek з Нідерландів оприлюднив знімки нового концептуального кросовера Renault, поміченого на вулицях Барселони. Хоча офіційних анонсів від французької марки ще не було, автомобіль вписується в стилістичні рамки концептії електрокарів EZ.

Дивіться також: Nissan офіційно представив Leaf, швидший за Tesla Model S

Два роки тому аналогічна історія з витоком шпигунських фото мала місце з концептом Renault у Варшаві. Пізніше, на Паризькому автошоу, з’ясувалось, що то був прототип Renault EZ-Ultimo. Появі концепта Renault EZ-GO також передували шпигунські знімки. Така закономірність наводить на думку про невипадковість. Тізерна кампанія по-французьки?

Як і раніше, назва концепта на знімку наразі невідома. Можна лише припустити, що, як і решта EZ-мобілів, новий буде електричним, створеним за стратегією електричної мобільності Renault Drive The Future. Згідно зі стратегією, представленою ще у 2017 році, Renault матиме в своїй лінійці 8 електромобілів і 12 гібридів.

Фото: безіменний концепт Renault / AutoWeek

Імовірним місцем появи нового концепта від Renault стане автосалон у Женеві, котрий відкриється 05 березня.

Також цікаво: Renault презентувала крихітний короткохідний безпілотник на батарейках EZ-Pod