Ford випустить електричну версію пікапа F-150 через два-три роки

"Блакитний овал" не любить експериментів з електрокарами і хоче дочекатись перших результатів конкурентів.
Ford випустить електричну версію пікапа F-150 через два-три роки
logo18 січня 2019, 16:40
logo0
logo0 хв

На сьогодні Ford F-150 є найпопулярнішим пікапом у США тп й у Канаді його купують добре. Однак зовсім скоро на ринку з’явиться абсолютно нова ніша і Ford буде готовий до відстоювання своїх прав на корону.

Плани на випуск електричного пікапа Tesla вже давно виношує Ілон Маск і навіть обіцяє показати тестовий зразок вже цього року. А в кінці 2020 року розпочати серійне виробництво моделі. Ще раніше зі своїм пікапом R1T планує вийти на ринок молода амбітна фірма Rivian, а там і стартап з Арізони нагодиться зі своїм Atlis XT. Тож Форду, як лідеру сегменту пікапів, вже саме час заявити про себе. Що й було зроблено на автосалоні у Детройті, хоча і без відповідного концепта на стенді.

Також цікаво: Українці почали купувати більше електромобілей

Точні терміни появи новинки поки не оголошені. За інформацією Detroit Free Press це станеться в найближчі два-три роки. У компанії вважають, що електрифікація пікапа F-серії дозволить не тільки утримати позиції, але й залучити нових молодих клієнтів.

На пікапи Ford F-серії припадає третина всіх продажів Ford в США. Незважаючи на оновлення таких пікапів як Ram і Chevrolet Silverado, F-серія не здає позицій вже чотири десятиліття.

Кілька днів тому Ford Motor і Volkswagen Group оголосили про створення альянсу, в рамках якого Ford буде розробляти і випускати средньорозмірні пікапи для обох компаній, які, як очікується, вийдуть на ринок вже в 2022 році. Також компанії об'єднають зусилля в розробці електромобілів і автономних транспортних засобів.

Також цікаво: Volkswagen вперше показав свій електричний кросовер T-Rug