Hyundai показала армію роботів та електрокар, здатний змінювати траєкторію руху під кутом 90 градусів

Південнокорейський бренд представив пару концептів зі спільною назвою M.Vision, які мають чимало технічних особливостей та продуману конструкцію.
Hyundai показала армію роботів та електрокар, здатний змінювати траєкторію руху під кутом 90 градусів - 12 січня 2022 - Auto24
logo12 січня 2022, 16:00
logo0
logo0 хв

На виставку споживчої електроніки CES 2022 у Лас-Вегасі компанія Hyundai величезну експозицію роботехніки та того, що вона називає “речі за межами уяви та обмежень”. Зокрема, кілька цікавих транспортних капсул.

Також цікаво: LG втілила своє бачення автомобіля майбутнього у капсулі Vision Omnipod

Хоча кросовери сьогодні все ще найбільш популярний клас автомобілів, автовиробники сміливо дивляться у майбутнє і всі як один розробляють транспортні капсули різних форм та форматів. У компанії Hyundai за це відповідає підрозділ Mobis, який регулярно видає концепти таких транспортних засобів. Mobis також тісно співпрацює з підрозділом Hyundai Robotics, створюючи щось середнє між гаджетом та засобом пересування. До складу останнього підрозділу входить і компанія Boston Dynamics, яку південнокорейський гігант придбав влітку цього року. Власне, Hyundai також підготував свій проєкт для CES 2022 – очищувач повітря, зроблений з деталей електрокара Ioniq 5.

Відвідувачі виставки могли познайомитись із робо-псом Spot, людиноподібним роботом Atlas, медичними, логістичними та сервісними дроїдами та транспортними засобами. Знайшлось місце і для кількох персональних (пасажирських) засобів пересування.

Фото: експозиція роботів Hyundai на CES 2022 / Hyundai

Hyundai M.Vision Pop та M.Vision 2GO – транспортні капсули з водневою силовою установкою. Версія Pop призначається для пасажирів, а 2GO – для комерційного використання. Головна особливість концептів полягає у колесах, здатних повертатися під кутом 90 градусів. Така особливість конструкції дозволяє машинам змінювати траєкторію руху під прямим кутом та розвертатися на місці, що дуже зручно на тісних міських вулицях.

Фото: концепти Hyundai M.Vision Pop та M.Vision 2GO / Hyundai

Нові концепти приєднались до попередніх досліджень на цю тему – прототипів M.Vision S та M.Vision X. Технічні принципи концептів серії M.Vision компанія Hyundai планує реалізувати у серійному шасі у 2023 році. А з 2025 року виробних розраховує почати обладнувати такі машини системою автономного водіння.

M.Vision Pop


M.Vision 2GO


M.Vision S

M.Vision Х

Погляд на майбутнє: розширення меж досяжного для людини

Погляд на майбутнє: вихід за межі уяви (досягнення неймовірного)

Погляд на майбутнє: розширення до Нової Реальності за допомогою Метамобільності