Mercedes-Benz презентував власну колекцію окулярів

Mercedes-Benz і Mercedes-AMG у співпраці з ic! berlin показали нову колекцію окулярів з філігранним дизайном, сучасною стильною елегантністю і точністю передачі зображення.
Нова колекція окулярів від Mercedes-Benz - Auto24
logo21 квітня, 20:08
logo0
logo0 хв

Колекція від Mercedes-Benz і Mercedes-AMG складається з двох пар окулярів за рецептом і двох пар сонцезахисних. Обидві моделі AMG виготовлені з інноваційного вуглецевого волокна FLEXARBON®, що використовується у матеріалах вуглецевого інтер’єру автомобілів AMG.

Читайте також Mercedes-Benz пожертвує дітям і родинам в Україні ще 6 000 000 євро

При цьому в окулярах вгадуються елементи дизайну транспортних засобів, які доповнені безгвинтовим дизайном ручної роботи. Це результат співпраці Mercedes-Benz, Mercedes-AMG та ic! berlin, розпочатої у 2020 році. Окуляри як за рецептом, так і сонцезахисні виготовляються вручну в цехах оптики ic! Берлінська мануфактура.

Моделі MB натхненні стилістикою дизайну автомобілів Mercedes-Benz. Плавні контури та високоякісні матеріали характеризують чотири пари окулярів із рецептом і сонцезахисних окулярів у цій колекції. Діапазон кольорів поширюється від стриманого до елегантного, з відтінками в знакових кольорах техніки Mercedes-Benz.

Читайте також Mercedes-Benz оновив Vito та Sprinter

Моделі AMG поєднують витончену естетику з точною динамікою. Вони доступні в різних колірних комбінаціях і кольорових лінзах, таких як Crocus і Ultraviolet, а також у позачасових версіях, таких як Black або Venice Green.

Continental розробив універсальну шину PremiumContact 7 для будь-яких погодніх умов та типів приводу автомобіля. На мокрій чи сухій дорозі адаптивний дизайн протектора забезпечує надійне зчеплення, чітке керування та моментальне гальмування.

Рекламна інформація

Особливістю двох моделей є інноваційне вуглецеве волокно FLEXARBON®, яке розроблено на основі елементів вуглецевого волокна для автомобілів Mercedes-AMG. Це забезпечує комфорт і довговічність.

MB 17 – окуляри

Ця модель унісекс є сучасною відповіддю на класичні квадратні форми оправи. Вражає своїми органічними лініями, видима сторона прикрашена тонко інкрустованим логотипом Mercedes-Benz, який покритий PVD-шаром, що надає особливо високої якості та довговічності.

Доступний у кольорах: баклажан, рожеве золото, пістолетний метал, блискучий графіт, перламутровий, гарматний метал, електричний синій, хром.

Читайте також За мільйоном вантажівок та автобусів Mercedes-Benz слідкують дистанційно

MB 18 – окуляри

Чисті лінії та мінімалістська естетика надають MB 18 класичного вигляду навігатора. Класичні дужки мають абстрактний зірковий візерунок, який повторює логотип Mercedes-Benz.

Окуляри доступні в чотирьох кольорах або колірних комбінаціях, які також базуються на колірній гамі Mercedes-Benz: перламутровий, гарматний метал, бронза, чорний, рожеве золото, баклажан, бронза.

MB 19 – сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри Aviator мають класичний подвійний міст, посилений додатковою розпіркою.

На лінзах сонцезахисних окулярів, що нагадує лобове скло автомобілів Mercedes-Benz, вигравіювано тонкий шестикутний візерунок Mercedes-Benz. Кольоровою родзинкою сонцезахисних окулярів є сітловідбивальне скло кольору Ultrabeam, яке також використовується в салоні автомобілів Mercedes-Benz.

MB 19 виготовлений з нержавіючої сталі. Він доступний у чотирьох кольорах: перламутровий, металевий, хромований, бронзовий.

MB 20 – сонцезахисні окуляри

Великі сонцезахисні окуляри у формі навігатора мають великі розміри. Нагадуючи культове лобове скло Mercedes-Benz, край лінзи мають знайомий шестикутний малюнок.

Сітловідбивальне кольорове скло Ultrabeam створює яскравість кольору та забезпечує оптимальний захист від яскравого світла. Дві лінзи виготовлені в кольорових тонах з використанням градієнтних лінз: теплий чорний і ледь помітні відтінки сірого та коричневого.

MB 20 доступний у чотирьох кольорах: графітовий, металевий, чорний, бронзовий.

AMG 12 – окуляри

Характеризується помітними лініями та яскравим дизайном. Кутаста форма та тонко вигравіювані лінії на передній частині підкреслюють спортивний характер. Внутрішня сторона скронь має кольорові відблиски фіолетового, жовтого або оранжевого кольору.

Читайте також 122-річний Mercedes-Simplex 60 HP продали за ціною в 11 мільйонів доларів

Окуляри, натхненні AMG Performance, поєднують динамічний дизайн з інноваційними технологіями. Є у кольорах: графіт, крокус, гарматний метал, жовтий, баклажан, помаранчевий.

AMG 13 – сонцезахисні окуляри

Естетика спортивних автомобілів Mercedes-AMG і культова вісімка надихнули цю модель унісекс. Особливо привертають увагу яскраві виїмки на верхньому краю окулярів і дужках. Вставка в дужку з тисненим логотипом Mercedes-AMG.

AMG 13 доступний у кольорах: перламутровий, морський, синій, бронзовий, Венеція, зелений і чорний.

AMG 14 – окуляри за рецептом

Надлегкі окуляри, натхненні спортивними технологіями. Це перші окуляри в колекції, виготовлені з інноваційного матеріалу FLEXARBON®, тобто вуглецевого волокна. Передова технологія матеріалів і точна майстерність створили лінію, оптимізовану для комфорту та довговічності.

Читайте також Заряджайте, заправляйте, літайте: Mercedes-Benz eEconic увійшов в сегмент заправки літаків

Передня частина з вуглецевого волокна з безпомилковим малюнком Median Night (Середина ночі) підкреслює високотехнологічний характер окулярів.

Візерунок продовжений у дещо іншій формі на внутрішній стороні скронь. Там також можна знайти елементи дизайну та логотип Mercedes-AMG; тонкі кольорові відблиски на дужках ще більше підкреслюють характер окулярів. AMG 14 доступний у різних колірних комбінаціях: Середина ночі, Венеція зелений, Середина ночі жовтий, Крокус.

AMG 15 – сонцезахисні окуляри

Це перші сонцезахисні окуляри в колекції з ультрафіолетовими лінзами. Як і AMG 14, вони виготовлені з вуглецевого волокна FLEXARBON®.

Доступні в кольорах: Середина ночі, Крокус, Зелена Венеція, Апельсин. Кольори для лінз: Ультрафіолетовий, Бірюзове дзеркало, Сірий дим.

Читайте також Mercedes-Benz CLE 2024 Cabriolet почав продаватись в Європі

Всі ці моделі виключно доступні у фірмових магазинах в ic! berlin у Берліні та в авторизованій мережі ic!Берлінські оптики.

Колекції розробляються, тестуються та виготовляються вручну компанією ic! berlin – вірний філософії «Стиль. Зроблено у Німеччині». Бренд має представництва у 60 країнах світу, тільки у штаб-квартирі в Берліні працює 150 співробітників.