Оптична ілюзія: Suzuki Jimny проти Mercedes G-Клас

Нарешті хтось це зробив – поставив поруч бейбі-Джи та його прообраз, справжній Геландеваген.
Оптична ілюзія: Suzuki Jimny проти Mercedes G-Клас

ФОТО: Liberty Walk|

Liberty Walk Mercedes-AMG G63 та Suzuki Jimny

logo9 січня 2019, 19:10
logo0
logo0 хв

Японське ательє Liberty Walk відоме на увесь світ завдяки своїм комплектам розширення кузову для автомобілів. З таким тюнінгом Mercedes-AMG G63 та Suzuki Jimny виглядають ще більш подібними. Якби не одне але...

Поряд зі справжнім “Геліком” тендітний “Джимні” виглядає іграшковим. Зате й коштує відповідно. А на бездоріжжі, можливо, буде навіть кращим за німецький позашляховик.

Також цікаво: Офіційні фото BMW 7 неофіційно потрапили у Мережу

Вперше про тюнінг Jimny від фірми Liberty Walk стало відомо восени минулого року. Для японського позашляховика підготували обвіс кузова з вуглепластика, до складу якого увійшли бампери, капот з повітрозабірником, спойлер і розширювачі колісних арок. компактний позашляховик також отримав нові диски, світлодіодні ліхтарі на даху та нові пороги.

Фото: Liberty Walk G-mini та G63 / Liberty Walk

Пізніше свій варіант Suzuki Jimny представило інше японське ательє – Wald International. І знову у ньому добре “читався” Geländewagen. Свій варіант тюнінгу Джимні встигло показати і ательє DAMD, також з Японії.


Нагадаємо, Suzuki Jimny нового покоління дебютував у Японії в червні 2018 року, а його європейська модифікація – у жовтні. Компактний позашляховик зберіг лонжеронну раму, нерозрізні мости і повнопривідну трансмісію з пониженою передачею.

Також цікаво: Nissan представила довгохідний LEAF e-Plus