0

Усі три новинки – гібриди.

На Mondial De L’auto 2018 справив світовий дебют новий розкішний спорткар Lexus RC.

Новий Lexus ES

Фото: Новий Lexus ES 300h / Авто 24

Седан Lexus ES у виконанні 300h справив європейський дебют. Продажі цієї новинки у Старому Світі розпочнуться вже наприкінці цього року. Навіть європейським покупцям поки що не дістануться високотехнологічні перші у світі серійні віртуальні дзеркала – ця опція дозволена лише у Японії.

Також цікаво: Toyota показала у Парижі чотири електро-новинки

Гаряче та розкішне купе RC

Фото: Lexus RC 2019 / Авто 24

У оновленому RC читаються риси дизайну флагманського купе LC. Молодше купе не копіює старше, однак у ньому безпомилково вгадується Lexus. Японці називають пластику автомобіля #SharpYetSmooth – тобто “ГостраАлеГладенька”.

Вибір двигунів для RC, після оновлення, не змінився, однак інженери “почаклували” дан 2-літровим агрегатом версії 200t, оптимізувавши роботу дросельної заслінки. На стенді ж у Парижі був представлений RC 300h з гібридною силовою установкою на основі 2,5-літрового двигуна. 3,5-літровий V6 залишається за RC350, а топовою, як і раніше, є версія версія RC F з потужним 5-літровим V8.

За попередньою інформацією вартість нової моделі RC залишиться на тому ж рівні, що й у нинішнього купе: зараз в Україні RC 300 з 245-сильним двигуном коштує від 1,69 млн грн.

Новий Lexus UX

Фото: Друге покоління Lexus UX / Авто 24

Новий компактний кросовер UX також був представлений на стенді Lexus. Одночасно з прем’єрою стартували попередні продажі моделі у Європі – машини клієнти зможуть отримати до наступної весни. Японська компанія покладає великі надії на гібридний “Ю-Екс” у Старому Світі, а тому спорядила машину “за вищим розрядом”.

Також цікаво: Електричні та гарячі прем'єри Kia на Паризькому автосалоні 2018