Скільки заробляє виробник на одному проданому автомобілі

Спойлер: деякі компанії навіть у мінусі.
Скільки заробляє виробник на одному проданому автомобілі
logo9 серпня 2018, 13:03
logo0
logo0 хв

Дослідження, проведені професором економіки Фердінандом Дуденхоффером з Німеччини, показують цікаву інформацію про прибутки автовиробників від продажу кожного авто. Результати аналізу збігаються з данними, оприлюдненими раніше агентством Bloomberg.

Про це дослідження повідомило німецьке видання Börse-Express. Повідомляється, що деякі люксові бренди не лише не заробляють, а ще й втрачають на продажі своїх машин. Так кожен проданий автомобіль Bentley приносить фірмі збитки у розмірі 17 тисяч євро. Така ситуація обумовлена величезними інвестиціями британської марки у розробку гібридних та електричних автомобілів. Невтішні результати показала й Tesla: компанія, котру Ілон Маск зараз хоче привласнити, втрачає по 11 тисяч євро на кожному проданому автомобілі.

Також цікаво: В Україні з'явився у продажу електрокар за 110 тисяч гривень

А от британський концерн Jaguar Land Rover, на кожній проданій машині заробляє близько 800 євро. Значно краще справи виглядають у Maserati (5 тисяч євро), Audi, BMW, Mercedes-Benz (9 тисяч євро) та Porsche, що став лідером серед німецьких марок з чистим прибутком у 17 тисяч євро з кожної автівки. Абсолютне ж лідерство у рейтингу здобула компанія Ferrari, що отримує близько 70 тисяч євро прибутку з кожного суперкара.

Цікаво, що результати дослідження, проведеного професором, збігаються з інформацією агентства Bloomberg, що була оприлюднена минулого року. За данними агентства Porsche отримає $17250, а Ferrari – $90000 з кожного проданого автомобіля.

Також цікаво: Стали відомі подробиці про Volkswagen Golf 8