Tesla Roadster першого покоління виграв перегони на витривалість

Несподіваний результат показав перший електрокар Ілона Маска, збудований ще у 2008 році на базі Lotus Elise.
Tesla Roadster першого покоління виграв перегони на витривалість

ФОТО: e-racing365 / Mario Bartkowiak|

Tesla Roadster 2012 року переміг у гонках 24 Години Ошерслебен

logo26 грудня 2018, 09:09
logo0
logo0 хв

Старенький Tesla Roadster з пробігом виявився найбільш витривалим серед трьох десятків електрокарів у перегонах на витривалість, які тривали добу.

Також цікаво: Автомобіль-паротяг Jeep Loko Hauk виставлено на продаж (фото, відео)

Перегони 24 години Ошерслебен проводились виключно серед електрокарів різних років. Головна мета перегонів проїхати максимально можливу кількість кіл за 24 години. Довжина траси у місті Ошерслебен (земля Саксонія-Ангальт, Німеччина) становить 3,667 км. На старт вийшли 30 батарейних машин Renault, Hyundai, KIA, Smart, Nissan, Opel, BMW і Tesla.

За 24 години Tesla Roadster першого покоління зміг проїхати трасу 495 разів, показавши найкращий результат і обійшовши навіть своїх сучасних побратимів – Model S, X та “трійку”.

Як відомо, швидкість автомобіля напряму впливає на витрату енергії. Гонщики повинні були знайти баланс між швидкістю, котра забезпечувала проходження кола та частотою зупинок для зарядки. А перевагу забезпечував електрокар, який має оптимальне співвідношення між швидкістю, споживанням енергії, ємністю батареї та часом зарядки. Досить несподівано таким автомобілем виявився електричний кабріолет Tesla Roadster. Екіпажу у складі Нойса, Шмітта та Вегеса вдалось на дев’ять кіл обійти найсучаснішу Hyundai Kona EV.

Також цікаво: Коли за кермом автонавантажувача - ювелір: відео