Як змінились 5 культових американських позашляховиків: фото

Автомобільні фанати в США дуже цінують великі та потужні позашляховики, проте під впливом часу, культові моделі досить суттєво видозмінились. Деякі з них навіть перетворились з позашляховиків у сімейні кросовери.
Як виглядають культові американські позашляховики та їх сучасні версії: фото- Auto24

Hummer EV

logo4 березня, 16:10
logo0
logo0 хв

Через сучасне спрямування автовиробників на усунення шкідливих викидів в атмосферу, деякі культові моделі позашляховиків отримали електричні генерації. Експерти Autoblog розповіли про 5 класичних американських авто та їх сучасні аналоги.

Також цікаво: Які автомобілі українці возять з США: статистика

Jeep Wagoneer

Jeep Wagoneer 1975 року та електричний Jeep Wagoneer S 2024 року

Перше покоління Wagoneer було представлено у 1963 році. Він став піонером у класі SUV й заслужив авторитет надійного та витривалого позашляховика. Бренд Jeep, що тепер належить концерну Stellantis, представив актуальну лінійку Wagoneer і Grand Wagoneer у 2020 році. Цього року очікується офіційний дебют електричного Wagoneer, який запропонує вражаючі характеристики.

Читайте також: Jeep Wagoneer S EV отримав розгін від 0 до 100 всього за 3,5 секунди

Chevrolet Blazer

Chevrolet Blazer 1973 року та Chevrolet Blazer EV 2024 року

Сучасний Chevrolet Blazer вперше був презентований у 2019 році як спортивний сімейний позашляховик. Нинішній Blazer зовсім не схожий на свого позашляхового старшого брата, але йому все одно вдалося стати одним із найпопулярніших позашляховиків у США за останні роки. Електрична версія Blazer EV з’явилася пізніше і є однією з перших моделей GM, побудованих на новій акумуляторній платформі Ultium.

Також цікаво: GM впевнена, що Chevrolet Bolt наступного покоління дозволить зекономити мільярди доларів

Hummer

Hummer H2 і пікап Hummer EV 2023 року

У 2021 було представлено електричний пікап Hummer EV, який не має нічого спільного з попередніми моделями бренду, які, фактично, були цивільними версіями військового HMMWV. Топова комплектація електричного пікапа починається з $113 000 й відомо, що за 2023 рік було продано менше тисячі таких автомобілів.

Читайте також: Електричний Hummer перетворили на дім на колесах

Ford Bronco

Перше покоління, яке стало одним з фундаторів моди на автомобілі класу SUV було представлено 1966 році й протрималось на конвеєрі 11 років. Друге покоління з’явилось як відповідь на Chevrolet Blazer, проте було дуже невдалим, й у 1979 році компанія презентувала найуспішніше, третє покоління моделі, яке створили на основі пікапа Ford Ranger.

Ford Bronco 1971 року та Ford Bronco 2022 року

Після приголомшливого успіху компанія презентувала ще два наступних покоління Bronco, аж поки у 1996 році не замінила його моделлю Ford Expedition. Компанія Ford надала друге життя моделі Bronco вже у 2020 році, на тлі зростання популярності великих сімейних кросоверів, проте сучасна модель все ще програє на американському ринку.

Також цікаво: В Українці з'явився новий Ford Bronco

Ford Ranger

Ford Ranger 1985 року та Ford Ranger 2024 року

Метою проєкту оригінального Ranger було створення компанією Ford середнього за розміром пікапа, який би візуально й за характеристиками нагадував F-серію. Модель мала гарні продажі, а тому у 1998 компанія представила інтернаціональну модель. У 2019 році Ford повернула модель Ranger на внутрішньому ринку й тепер пікап більше не продається за кордоном.