Kia встановить залізний захист на замки запалювання

У відповідь на масові крадіжки корейських автомобілів у США, які стали причиною відсутності іммобілайзерів в замках запалювання, корейський виробник запропонував металевий захист.
Kia додатково встановить власникам авто захист замка запалювання, що завадить крадіжкам - Auto24

ФОТО: з відкритих джерел|

Популярний в Україні кросовер Kia Sportage також потрапив у список моделей, які можуть отримати запропонований захист

logo4 січня, 09:35
logo0
logo0 хв

Для цього Kia абсолютно безоплатно пропонуватиме власникам своїх автомобілів пристрій захисту циліндра запалювання. Пристрій являє собою металевий корпус, який кріпиться до циліндра запалювання автомобіля.

Читайте також: Кардинально оновлений Kia Picanto починає поставлятись на ринки продажів

Такий захист не дозволить потенційним злодіям зламати замок запалювання і в результаті викрасти корейське авто за лічені хвилини. Він призначений для встановлення в Kia, що не потрапили під програму оновлення програмного забезпечення, спрямованого на безпеку, яке компанія надіслала ще в лютому 2023 року.

Йдеться про такі моделі, як: Rio, Forte, Sportage, та Soul. В Kia заявили, що вже розпочинають сповіщати власників відповідних моделей про новий пристрій. Встановити його на свій автомобіль вони зможуть у найближчому дилерському центру абсолютно безплатно.

Такі дії є відповіддю концерну Hyundai Motor Group, на масові крадіжки автомобілів брендів Kia та Hyundai в США. Через те, що деякі моделі не були оснащені іммобілайзером, шахраї могли використати звичайний USB- кабель, аби викрасти автомобіль. Злодії, які називали себе “Kia Boys”, активно публікували “результати” своєї роботи в соціальних мережах, через що показник крадіжок корейських автомобілів суттєво зріс.

Читайте також: Hyundai Kia виплатять 200 мільйонів доларів за угони авто

За підрахунками компанії, після 11 місяців з дати виходу оновлення, спрямованого на захист та покращення безпеки авто, на нове програмне забезпечення перейшло майже 960 000 автомобілів. В компанії сподіваються, що цей захист циліндра запалювання стане ще одним удосконаленням, яким скористаються власники.

«Безпека транспортних засобів є пріоритетом для Kia, і ми продовжуємо вживати заходів, щоб підтримати наших клієнтів, допомагаючи захистити їхні автомобілі від крадіжок, до яких заохочує контент, який поширюється в соціальних мережах», — сказав віцепрезидент Kia America з обслуговування операцій Грег Сільвестрі

Також цікаво: Оновлений Kia EV6 помітили на дорозі в камуфляжі

Він також додав, що компанія рекомендує власникам транспортних засобів, які не мають іммобілайзерів двигуна та не можуть отримати оновлення програмного забезпечення безпеки, встановити цей безплатний засіб захисту, адже він є останнім способом ефективного захисту власного авто.